Stena Line

Połączenia promowe

Gdynia – Karlskrona
Goteborg – Frederikshavn
Frederikshavn-Oslo
Grena – Varberg
Kiel – Goteborg
Rostock – Trelleborg
Sassnitz – Trelleborg
Hoek van Holland – Harwich
Cairnryan – Belfast
Holyhead-Dublin
Fishguard-Rosslare
Liverpool-Belfast

Sprawdź cenę biletu – kliknij tutaj.

Stena Line jest jednym z największych operatorów promowych na świecie.

Posiada nowoczesną flotę 35 promów oraz rozległą siatkę połączeń składającą się z 18 linii promowych w Skandynawii i Wielkiej Brytanii.

Działalność Stena Line zorganizowana jest w trzech obszarach wyodrębnionych według położenia geograficznego: Skandynawia, Morze Irlandzkie oraz Morze Północne. Organizacja przedsiębiorstwa jest wysoce zdecentralizowana po to, aby wszystkie decyzje były podejmowane w oparciu o lokalne potrzeby klientów.

Wymagania naszych pasażerów są coraz większe, a zmiany na rynku dzieją się coraz szybciej, więc Stena Line stara się spełniać oczekiwania klientów i rynku dzięki ciągłemu wprowadzaniu nowych produktów i usług zarówno dla operatorów frachtu, jak i ruchu pasażerskiego.

Misją Stena Line jest oferowanie bezpiecznych i efektywnych przewozów morskich w powiązaniu z usługami portowymi, tak aby zapewnić:
– wyższą od oczekiwanej jakość usług – pasażerom podróżującym promami,
– najbardziej ekonomiczny przewóz ładunków – przedsiębiorstwom transportowym.

Dzięki temu Stena Line tworzy długoterminowo dogodne warunki dla rozwoju przedsiębiorstwa, a także dla rozwoju swoich pracowników.

Obecnie Stena Line zatrudnia około 5700 pracowników, z których dwie trzecie to załogi promów. Siedziba główna firmy znajduje się w Goteborgu.

W 2007 roku 15,9 miliona pasażerów skorzystało z oferty Stena Line.

W tym samym czasie przewieziono 3 miliony samochodów osobowych oraz 1,8 miliona jednostek frachtowych.