Wycieczki na Islandię

Kierunek: Wycieczki na Islandię

islandia
Wycieczki na Islandię

Islandia. Dlaczego warto wybrać ten kierunek?

Islandia jest to państwo położone na wyspie o takiej samej nazwie, którego powierzchnia wynosi 103 tys. km2 i która to wyspa jest geologicznie najmłodszą częścią Europy. Chcąc postawić na wakacje na Islandii, liczyć można się z ogromem różnorodnych przeżyć, ciągłych zmian klimatu i stale nowych, jakże pięknych i efektownych krajobrazów. Wyprawa na Islandię powinna był obowiązkowym punktem na mapie każdego z nas. Wychodząc więc naprzeciw Państwa potrzebom, nasza firma SeaTours organizuje wycieczki do Islandii. Te skierowane są dla ludzi lubiących zwiedzanie, odkrywanie stale to nowych podróżniczych akcentów, poznawanie zupełnie nowego świata. W islandzkim klimacie można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Oferujemy przelot, noclegi, jak również i w pełni zaplanowane wycieczki objazdowe. Pokazujemy wszystko to, co warte jest zobaczenia na tej właśnie wyspie.

Wycieczka na Islandię. Podróż życia dla każdego

Jeśli chodzi o kierunek turystyczny, Islandia jest niewątpliwie taką opcją, jaką jak najbardziej warto zarezerwować. Wycieczki po Islandii cieszą się ogromnym zainteresowaniem i popularnością. My wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, chcemy pokazać Wam taką część Islandii, w której zakochacie się bezgranicznie i na zawsze. Każda część kraju jest wyjątkowa i każda z pomocą doświadczonego przewodnika, będzie dla Państwa absolutnie przygodą życia.

Majestatyczna podróż dookoła Islandii

Dlaczego warto wybrać się tam z SeaTours? Jesteśmy firmą o długoletnim doświadczeniu, która pragnie pokazać każdemu z Państwa najbardziej znane miejsca na tej wyspie i najważniejsze atrakcje, które kojarzą się z tym właśnie krajem. Islandii nie da się pokazać w pełni, ale można w kilka dni rozkochać się w niej do szaleństwa. Tak malowniczy teren, tak wiele pięknych miejsc, takie elementy krajobrazu, które zapierają dech w piersiach. Czy można chcieć czegoś więcej?

Dookoła wyspy. Lodowce, gejzery, fiordy, wodospady

To, co wpływa znacząco na kwestię atrakcyjności tej wyspy, to jej różnorodność. Mamy tutaj parki narodowe, gejzery i gorące źródła, wulkany, jaskinie, piękne wybrzeża, zorzę polarną, ogrom skalnych elementów i wiele innych miejsc oraz atrakcji, które warto zobaczyć. Jeśli w grę wchodzą wycieczki na Islandię, warto na pewno poznać takie części krajobrazu islandzkiego, które mają tutaj kluczowe znaczenie.
 • Wodospad Gullfoss - to jedna z atrakcji tak zwanego Złotego Kręgu. Położony jest on w południowo - zachodniej części Islandii na rzece Hvita.
 • Reykjavik, Akureyri, Keflavik - niezwykle piękne i malownicze miasta
 • Vatnajökull - największy lodowiec  położony w południowo - wschodniej części Islandii
 • Haukadalur - piękna, malownicza dolina, na której znajdują się najbardziej znane dwa gejzery: Geysir i Strokkur
 • Dyrholaey - niewielki półwysep określany jako Cape Portland, na którym znajduje się jedna z najbardziej znanych, czarnych plaż na Islandii.
 • Park Narodowy Thingvellir (Park Narodowy Pingvellir) - to jeden z obiektów wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO
 • zwiedzanie czarnych plaż
 • Blue Lagoon - jezioro, którego woda wynosi blisko 39stopni Celsjusza.
 • Seljalandsfoss - wodospad w południowej Islandii na rzece Seljalandsa
 • Jokulsarlon - jezioro w południowej Islandii, które powstaje z topniejącego lodowca  Vatnajokull
 • Jezioro Myvatn - niezwykle piękne jezioro, będące pod ścisłą ochroną. Posiada błękitno-zieloną wodę, prezentując się naprawdę wyjątkowo

Kraina ognia i lodu. Islandia dla każdego

Islandia bardzo często nazywana jest krainą ognia i lodu. Tutaj właśnie lód miesza się z ogniem - lodowce z gejzerami i wulkanami oraz gorącymi źródłami termalnymi. Jeśli chodzi o tę wyspę, znajduje się tam największy na Islandii lodowiec Vatnajokull. Wycieczka na Islandię, to jak najbardziej warta uwagi opcja, która będzie w stanie gwarantować wszystkim podróżnikom ogrom atrakcji i przeżyć na najwyższym poziomie. Chcesz zobaczyć wodospady: Hengifoss, Selfoss, Hafragilsfoss, Gullfoss i inne? Pragniesz znaleźć się na terenie wielorybniczego safari, gdzie możesz oglądać wieloryby? Chcesz przebywać w otoczeniu islandzkich gejzerów? A może interesuje Cię rejs po jeziorze lodowcowym i spacer po lodowcu? To tylko jedne z nielicznych atrakcji, tuż obok kąpieli w jeziorze termalnym Myvatn i Błękitnej Lagunie czy obecności w przepięknych parkach narodowych. Wystarczy tylko poznać plan wycieczki, zarezerwować miejsce i oczekiwać na wyjazd. Jesteśmy pewni, że każdy, kto zdecyduje się na wybór naszej firmy, będzie w pełni zadowolony z tej decyzji. Dokładamy wszelkich starań, aby była to podróż życia absolutnie dla każdego.

Wyprawa z SeaTours. Najczęściej zadawane pytania

Zwiedzanie Islandii to coś obowiązkowego, jeśli w grę wchodzi poznawanie piękna Europy w niecodziennym i jedynym w swoim rodzaju wydaniu. Z jednej strony gorąca woda pochodząca od źródeł termalnych, z drugiej strony śnieżny klimat i lodowce. Czy można byłoby chcieć czegoś więcej? Chcąc postawić na wysoki standard podróży, warto zaufać w tej kwestii specjalistom. My takimi z pewnością jesteśmy. Czy gwarantujemy wyjazd z ubezpieczeniem? Tak! Czy mamy przewodnika? Tak! Czy każdy z uczestników wyjazdu zna cały plan wycieczki? Tak, jest on dokładnie rozpisany. Czy można dostosować wycieczkę do indywidualnych potrzeb uczestników? Nie, jest ona zaplanowana, jednak tak, aby każdy był w pełni zadowolony. Wycieczki Islandia z SeaTours - najlepszy wybór i pierwszy punkt na mapie wakacyjnych wypraw dla każdego. Decydując się na naszą firmę, otrzymuje się w cenie wyjazdu tak naprawdę wszystko, począwszy od noclegów w hotelach i pokojach gościnnych, przez pełen pakiet ubezpieczenia, aż po ogrom atrakcji i wejść do najsłynniejszych miejsc na tej wyspie. Chcąc swój pobyt spędzić najlepiej, jak to możliwe warto wybrać właśnie naszą ofertę, która gwarantuje udane wyprawy i pełne, niezapomnianych wrażeń przygody. Jeśli zdecydują się Państwo wykupić wycieczkę na Islandię, my zapewnimy Państwu prawdziwą podróż życia.