Wycieczki objazdowe do Islandii

Kierunek: Wycieczki objazdowe do Islandii

islandia
Wycieczki objazdowe do Islandii

Wyjazd na Islandię. Dlaczego warto wybrać ten kierunek? Wycieczka objazdowa - wyprawa na Islandię dla ludzi spragnionych przygód.

Islandia jest to państwo położone na wyspie o takiej samej nazwie, którego powierzchnia wynosi 103 tys. km2 i która to wyspa jest geologicznie najmłodszą częścią Europy. Chcąc postawić na wakacje na Islandii, liczyć można się z ogromem różnorodnych przeżyć, ciągłych zmian klimatu i stale nowych, jakże pięknych i efektownych krajobrazów. Wyprawa na Islandię powinna był obowiązkowym punktem na mapie każdego z nas. Wychodząc więc naprzeciw Państwa potrzebom, nasza firma SeaTours organizuje wycieczki do Islandii. Te skierowane są dla ludzi lubiących zwiedzanie, odkrywanie stale to nowych podróżniczych akcentów, poznawanie zupełnie nowego świata. W islandzkim klimacie można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Oferujemy przelot, noclegi, jak również i w pełni zaplanowane wycieczki objazdowe. Pokazujemy wszystko to, co warte jest zobaczenia na tej właśnie wyspie. Dużym atutem tego typu wycieczek jest to, że nie trzeba tak naprawdę martwić się o nic. Każdy, kto chce skorzystać z tego typu wycieczki objazdowej, otrzymuje pełen pakiet możliwości, zawarty w zakupionym zestawie. Wycieczka na Islandię w takiej formie, to odpoczynek dla ciała i głowy. Organizatorzy zadbają o każdy, najmniejszy nawet aspekt. Zabiorą Cię do rejonów aktywnych wulkanów, zabiorą Cię do pięknego miasta Keflavik, do Reykjaviku, na złoty wodospad czy też w każde inne, urokliwe miejsce, jakim charakteryzuje się ten niezwykły kraj. Co więcej, oprócz atrakcji, zapierających dech widoków i niesamowitych przeżyć, każdy otrzymuje w zakupionym pakiecie zarezerwowany nocleg, jak również i wyżywienie. Ważne jest również i to, iż na terenie Islandii w nagłych przypadkach liczyć można i na pomoc medyczną.

Wycieczki po Islandii. Podróż życia dla każdego

Jeśli chodzi o kierunek turystyczny, Islandia jest niewątpliwie taką opcją, jaką jak najbardziej warto zarezerwować. Wycieczki po Islandii cieszą się ogromnym zainteresowaniem i popularnością. My wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, chcemy pokazać Wam taką część Islandii, w której zakochacie się bezgranicznie i na zawsze. Każda część kraju jest wyjątkowa i każda z pomocą doświadczonego przewodnika, będzie dla Państwa absolutnie przygodą życia. Są takie miejsca na świecie, do których chętnie się wraca i jesteśmy przekonani o tym, iż Islandia do takich właśnie należy. Ten kraj jest wyjątkowy pod każdym względem. Na jego terenie znajduje się tak wiele pięknych, zapierających w piersiach dech elementów przyrody, iż trudno jest przejść obok nich obojętnie. W jednym kraju można zobaczyć niezwykłe fiordy, cudowne wodospady, lodowce i gejzery. Co więcej, kraj ten to również niezwykła kultura, wspaniałe jedzenie, cudowni ludzie. Chcąc tego wszystkiego doświadczyć, jak najbardziej takie wycieczki objazdowe na Islandię stanowią doskonały dla każdego wybór.

Majestatyczna podróż na Islandię

Dlaczego warto wybrać się tam z SeaTours? Jesteśmy firmą o długoletnim doświadczeniu, która pragnie pokazać każdemu z Państwa najbardziej znane miejsca na tej wyspie i najważniejsze atrakcje, które kojarzą się z tym właśnie krajem. Islandii nie da się pokazać w pełni, ale można w kilka dni rozkochać się w niej do szaleństwa. Tak malowniczy teren, tak wiele pięknych miejsc, takie elementy krajobrazu, które zapierają dech w piersiach. Czy można chcieć czegoś więcej? Zabrakłoby dni, żeby pokazać całą Islandię i skosztować choć w części jej piękna. Ten kraj jest magiczny pod każdym względem i każdy, kto choć raz się w nim znajdzie, potrafi zakochać się w nim bezgranicznie i na zawsze. Każda podróż jest wyjątkowa, każda pozwala przeżyć niesamowite emocje. Każda daje wspomnienia, które mogą zostać w człowieku już na zawsze.

Dookoła wyspy, czyli wycieczka do Islandii. Lodowce, gejzery, fiordy, wodospady

To, co wpływa znacząco na kwestię atrakcyjności tej wyspy, to jej różnorodność. Mamy tutaj parki narodowe, gejzery i gorące źródła, wulkany, jaskinie, piękne wybrzeża, zorzę polarną, ogrom skalnych elementów i wiele innych miejsc oraz atrakcji, które warto zobaczyć. Jeśli w grę wchodzą wycieczki na Islandię, warto na pewno poznać takie części krajobrazu islandzkiego, które mają tutaj kluczowe znaczenie.
 • Wodospad Gullfoss - to jedna z atrakcji tak zwanego Złotego Kręgu. Położony jest on w południowo - zachodniej części Islandii na rzece Hvita.
 • Reykjavik, Akureyri, Keflavik - niezwykle piękne i malownicze miasta
 • Vatnajökull - największy lodowiec położony w południowo - wschodniej części Islandii
 • Haukadalur - piękna, malownicza dolina, na której znajdują się najbardziej znane dwa gejzery: Geysir i Strokkur
 • Dyrholaey - niewielki półwysep określany jako Cape Portland, na którym znajduje się jedna z najbardziej znanych, czarnych plaż na Islandii.
 • Park Narodowy Thingvellir (Park Narodowy Pingvellir) - to jeden z obiektów wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO
 • zwiedzanie czarnych plaż
 • Blue Lagoon - jezioro, którego woda wynosi blisko 39stopni Celsjusza.
 • Seljalandsfoss - wodospad w południowej Islandii na rzece Seljalandsa
 • Jokulsarlon - jezioro w południowej Islandii, które powstaje z topniejącego lodowca Vatnajokull
 • Jezioro Myvatn - niezwykle piękne jezioro, będące pod ścisłą ochroną. Posiada błękitno-zieloną wodę, prezentując się naprawdę wyjątkowo

Kraina ognia i lodu. Dookoła Islandii

Islandia bardzo często nazywana jest krainą ognia i lodu. Tutaj właśnie lód miesza się z ogniem - lodowce z gejzerami i wulkanami oraz gorącymi źródłami termalnymi. Jeśli chodzi o tę wyspę, znajduje się tam największy na Islandii lodowiec Vatnajokull. Wycieczka na Islandię, to jak najbardziej warta uwagi opcja, która będzie w stanie gwarantować wszystkim podróżnikom ogrom atrakcji i przeżyć na najwyższym poziomie. Chcesz zobaczyć wodospady: Hengifoss, Selfoss, Hafragilsfoss, Gullfoss i inne? Pragniesz znaleźć się na terenie wielorybniczego safari, gdzie możesz oglądać wieloryby? Chcesz przebywać w otoczeniu islandzkich gejzerów? A może interesuje Cię rejs po jeziorze lodowcowym i spacer po lodowcu? To tylko jedne z nielicznych atrakcji, tuż obok kąpieli w jeziorze termalnym Myvatn i Błękitnej Lagunie czy obecności w przepięknych parkach narodowych. Wystarczy tylko poznać plan wycieczki, zarezerwować miejsce i oczekiwać na wyjazd. Jesteśmy pewni, że każdy, kto zdecyduje się na wybór naszej firmy, będzie w pełni zadowolony z tej decyzji. Dokładamy wszelkich starań, aby była to podróż życia absolutnie dla każdego.

Wyprawa z SeaTours. Pytania i odpowiedzi.

Podziwianie piękna Europy w niecodziennym i jedynym w swoim rodzaju wydaniu. Z jednej strony gorąca woda pochodząca od źródeł termalnych, z drugiej strony śnieżny klimat i lodowce. Czy można byłoby chcieć czegoś więcej? Chcąc postawić na wysoki standard podróży, warto zaufać w tej kwestii specjalistom. My takimi z pewnością jesteśmy. Jeśli więc planujesz wycieczkę z firmą SeaTours i masz pytania dotyczące naszych usług - świetnie się składa! Poniżej odpowiemy na te najważniejsze pytania i pomożemy Ci przygotować się do wyprawy życia na Islandię.

1. Czy gwarantujemy wyjazd z ubezpieczeniem?

Tak, w SeaTours gwarantujemy, że każdy uczestnik naszych wycieczek będzie miał odpowiednie ubezpieczenie. Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem. Istotne znaczenie ma ważny paszport lub dowód osobisty, stanowiący najbardziej istotny dokument podróży. Bardzo duże znaczenie ma również i karta EKUZ, bowiem przebywając w tym miejscu, wszyscy uczestnicy w tym kraju mają zagwarantowany dostęp do pomocy medycznej w nagłych przypadkach na takich samych zasadach jak osoby objęte islandzkim systemem ubezpieczenia zdrowotnego. Wystarczy tylko okazać europejską kartę ubezpieczenia zdrowotnego od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz transportu chorego do kraju.

2. Czy mamy przewodnika?

Oczywiście! Wszystkie nasze wycieczki są prowadzone przez doświadczonych przewodników, którzy doskonale znają Islandię i jej atrakcje. Z nimi na pewno nie zagubisz się w krainie wulkanów i gejzerów!

3. Czy każdy z uczestników wyjazdu zna cały plan wycieczki?

Tak, każdy uczestnik otrzyma dokładny plan wycieczki przed jej rozpoczęciem. Chcemy, aby nasi klienci wiedzieli, co ich czeka na każdym etapie podróży.

4. Czy można dostosować wycieczkę do indywidualnych potrzeb uczestników?

Nie, jest ona zaplanowana, jednak tak, aby każdy był w pełni zadowolony. Zwiedzanie Islandii w takim wydaniu, stanowi formę wycieczki objazdowej dookoła najbardziej atrakcyjnych miejsc, gwarantując wszystkim uczestnikom niezapomniane wakacje.

5. Co warto zwiedzić na Islandii?

*Reykjavik - Reykjavik to stolica Islandii i miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić. To tu można zacząć swoją przygodę z islandzką kulturą, architekturą oraz pysznym jedzeniem. Polecamy zwiedzić m.in. Hallgrímskirkję, Harpę czy też Muzeum Narodowe Islandii. * Lawowe plaże w Vik - Vik to malownicza miejscowość na Południu Islandii, słynąca z przepięknych, czarnych, lawowych plaż. To tutaj można podziwiać potęgę islandzkiej przyrody, a także zobaczyć unikalne formacje skalne, takie jak basaltyczne słupy Reynisdrangar. *Maskonury - Maskonury to ptaki, które z pewnością zachwycą miłośników przyrody. Na Islandii można je spotkać na klifach Latrabjarg na zachodzie kraju czy też na wyspie Heimaey na Południu Islandii. Ich zabawne ruchy i wygląd na długo pozostaną w pamięci.

6. Dlaczego warto wybrać się na Islandię latem?

Wiele osób decyduje się na odwiedzenie Islandii latem, kiedy dni są długie, a temperatury łagodne. To idealny czas na zwiedzanie islandzkich parków narodowych, takich jak Þingvellir czy Vatnajökull, a także na podziwianie wodospadów, takich jak Skógafoss czy Seljalandsfoss. Taka objazdówka pozwala zwiedzić najbardziej atrakcyjne miejsca w tym właśnie kraju.
Wycieczki Islandia z SeaTours - najlepszy wybór i pierwszy punkt na mapie wakacyjnych wypraw dla każdego. Decydując się na naszą firmę, otrzymuje się w cenie wyjazdu tak naprawdę wszystko, począwszy od noclegów w hotelach i pokojach gościnnych, przez pełen pakiet ubezpieczenia, aż po ogrom atrakcji i wejść do najsłynniejszych miejsc na tej wyspie. Chcąc swój pobyt spędzić najlepiej, jak to możliwe warto wybrać właśnie naszą ofertę, która gwarantuje udane wyprawy i pełne, niezapomnianych wrażeń przygody. Jeśli zdecydują się Państwo wykupić wycieczkę na Islandię, my zapewnimy Państwu prawdziwą podróż życia.

Zapraszamy do zapoznania się z całą dostępną ofertą. Noclegi, wyżywienie, atrakcje.

Aktywny wypoczynek, najniższe ceny, objazdowa wycieczka na Islandię. To wszystko może zagwarantować Państwu SeaTours. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, aby móc rezerwować prawdziwą podróż życia absolutnie dla każdego.