Color Line

Połączenia promowe

Hirsthals – Krisitansand
Hirsthals – Larvik
Hirsthals – Oslo
Hirsthals – Stavanger – Bergen
Kiel – Oslo
Stromstad – Sandefjord

Sprawdź cenę biletu – kliknij tutaj.

Color Line to armator operujący sześcioma międzynarodowymi promami pomiędzy dziesięcioma portami w Norwegii, Niemczech, Danii i Szwecji. jest największym norweskim armatorem promowym z flotą dziewięciu statków, które rocznie przewożą 4.5 mln pasażerów, jak również ponad 810 tys. samochodów i 177 tys. ciężkich pojazdów. Firma powstała w 1990 roku z połączenia Norway Line i Jahre Line. Pierwszym statkiem był MS Kronprins Harald pływający od 1961 roku na trasie do Oslo.

W 1996 roku Color Line połączył się z liniami Larvik Line, a w 1998 roku dołączyła firma ScandiLine. Dzięki temu klienci Color Line mają do dyspozycji jedna z najszerszych opcji w dziedzinie przepraw promowych.

Na pokładzie statków , każdy pasażer znajdzie interesującą dla siebie opcję spędzenia czasu podczas wielogodzinnej podróży. Liczne restauracje, sklepy z szerokim wyborem artykułów wolnych od cła, pomieszczenia zabawowe dla dzieci i wiele innych. Color Line oferuje także kabiny o zróżnicowanym standardzie, zaczynając od pięcio gwiazdkowych do bardziej skromnych z jedną gwiazdką.