Wycieczki objazdowe do Norwegii. Norweskie fiordy, zwiedzanie Oslo i dziesiątki innych atrakcji na wakacje. Ciekawe oferty.

kraina fiordów

Wycieczki objazdowe do Norwegii. Norweski klimat dla każdego.

Norwegia to kraj, który zachęca do podróży i odkrywania uroków pięknych miast oraz niezwykłych miejsc przyrodniczych. To punkt na mapie, który jak najbardziej warto zobaczyć, aby odkryć jego niezwykłość, wyjątkowość i klimatyczny charakter. Ten malowniczy kraj zachęca do tego, aby właśnie tam się znaleźć, kosztując uroków, jakie serwowane są na każdym niemal zakręcie.

Norwegia – wycieczki objazdowe, to jedna z ofert, jaką ma nam do zaoferowania SeaTours. Wystarczy tylko rezerwować wybrane opcje wyjazdu, aby przeżyć prawdziwą przygodę życia. Ta część Europy jest niezwykła i z całą pewnością jako kraina, warta zobaczenia. Niezwykłe wczasy w Norwegii? Najpiękniejsze wycieczki z ogromem atrakcji? SeaTours jest w stanie sprostać potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom absolutnie wszystkich zainteresowanych klientów.

Norweskie fiordy. Przygoda na fiordach dla ludzi żądnych przygód.

Fiordy są to niezwykle charakterystyczne, rozgałęzione zatoki morskie, które otoczone są stromymi brzegami, wcinając się niezwykle efektownie w głąb lądu. Wśród najbardziej charakterystycznych, wyróżniają się między innymi: Sognefjord, Geirangerfjord, Hardangerfjord, Nærøyfjord, Trollfjord i Lysefjord. Będąc w Norwegii, niewątpliwie nie można ominąć takiej atrakcji.

SeaTours posiada w swojej ofercie wyjazd objazdowy typowo do Krainy Fiordów. Można więc wybierając go, zobaczyć słynne, norweskie fiordy i lodowce, można odwiedzić Oslo, Gudvangen, Stryn, Flam i inne miejsca. Nie zabraknie tutaj przejazdu Drogą Orłów i Drogą Trolli. Piękne punkty widokowe, przejazdy autokarem, przeprawa promowa, zakwaterowanie i wyżywienie. Jeśli stawiasz na gwarancję udanego wyjazdu, to wybór wycieczki SeaTours jest idealny.

Ciekawe oferty wycieczek objazdowych do Norwegii. Oslo, Bergen, Przylądek Północny, Droga Atlantycka, Norwegia z Kopenhagą i inne…

SeaTours posiada kilka propozycji wycieczek na północ Europy, do Norwegii. Co więc warto wybrać? Na co postawić? W ramach oferowanych wyjazdów, postawić można na jedną z kilku propozycji:

  1. Norwegia – Kraina Fiordów. W ofercie znajdują się między innymi: norweskie fiordy, lodowce, zwiedzanie Oslo, Gudvangen, Flam, Stryn i Geiranger. Plan wycieczki obejmuje 2 noce na promie i 4 noce w hotelach.
  2. Norwegia – Magia Zorzy Polarnej w Tromso. W ofercie znajdują się między innymi: poszukiwanie zorzy polarnej, psie zaprzęgi, trekking na rakietach śnieżnych, zwiedzanie wioski reniferów, rejs statkiem czy wizyta w Katedrze i Muzeum Polar. W cenie znajdują się 4 noclegi z wyżywieniem.
  3. Norwegia – Nordkapp, Lofoty i Laponia. Eskapada na Północ obejmuje: zwiedzanie Tanum, Oslo. Następnymi punktami są: Trondheim, piękne fiordy, malownicze miasteczko Bodo. Nie można tutaj zapomnieć o przekroczeniu Koła Polarnego, rejsie promem na LOFOTY, wizycie na Przylądku Północnym oraz w wiosce Świętego Mikołaja i wielu innych atrakcjach. 3 noce na promach i 11 nocy w hotelach.
  4. Norwegia – Norweskie Perły. W ofercie znajduje się między innymi zwiedzanie Oslo, Bergen, Laerdal, Geiranger, Alesund. To prawdziwe odkrywanie piękna norweskich fiordów. Czeka na Ciebie również podejście pod lodowiec Briksdal i ścianę Trolli, przejazd Drogą Orłów i Drogą Trolli oraz wiele innych atrakcji. W cenie znajdują się 2 noce na promach i 7 nocy w hotelach.
  5. Norwegia  Skarby Natury. W ofercie znajdują się między innymi fiordy, lodowce, parki, a także zwiedzanie Stavanger, Bergen i Oslo. Ponadto, podczas tej wycieczki otrzymuje się opcję dodatkową – Norwegię z Kopenhagą. Nie zabraknie tutaj wędrówki na słynny Ząb Wikinga, rejsu po fiordzie, wyprawie na lodowiec Nigarsbreen czy podróży pociągiem wśród szczytów i wodospadów. W ofercie znajdują się 3 noce promem, 1 nocleg w hotelu w Kopenhadze i 5 nocy w hotelach w Norwegii.

Wycieczki objazdowe z hotelami i wyżywieniem. Dostosowane do potrzeb gości pokoje, niezwykle smaczne dania kuchni norweskiej.

Organizując wycieczki objazdowe Norwegia, SeaTours dba o każdy detal i szczegół, gwarantując turystom 100% zadowolenia i satysfakcji dokonanego wyboru. Wystarczy dokonać rezerwacji, aby otrzymać kompletną, gotową ofertę wyjazdową. Każda zwiedzana miejscowość, piękno norweskich gór, doskonale dopasowana baza noclegowa, a do tego cena jest warta wyboru tego miejsca. Czy można chcieć czegoś więcej? Rezerwacji można dokonać online, bez wychodzenia z domu.

Śladami Wikingów? Ku przygodzie w kierunku fiordów Norwegii? Wybierz wycieczkę w atrakcyjnej cenie dla siebie, dla całej rodziny, dla przyjaciół.

Jeśli doskonale zaplanowana trasa, urokliwe rejsy po fiordzie statkami, możliwość podziwiania niezwykle pięknych miast i miasteczek, z wizytą w najbardziej znanych miejscach, to jak najbardziej warto na taką wycieczkę objazdową się wybrać. Gwarancja zadowolenia i satysfakcji wyboru dla każdego.

Tanie wyjazdy dla każdego? SeaTours to doskonały wybór, na jaki jak najbardziej warto postawić. Idealny wyjazd? Wymarzone wakacje? Poznanie Norwegii od podstaw? Tak! Tak! Tak! Każda wycieczka objazdowa to smakowanie kuchni, poznawanie ludzi, zwiedzanie najbardziej urokliwych miejsc tego kraju. Jeden wybór – 100% zadowolenia.