Fjord Line

Połączenia promowe

Hirtshals – Stavanger – Bergen
Hirtshals – Kristiansand
Hirtshals – Langesund

Sprawdź cenę biletu – kliknij tutaj.

Fjord Line jest norweskim przewoźnikiem promowym, który pływa między zachodnią i poludniową Norwegią a Danią.

Na pokładzie pasażerowie mogą skorzystać z licznej oferty restauracji, kawiarni, sklepów, barów z muzyką na żywo.

Fjord Line jest nowoczesną firmą transportową skupiającą się na bezpiecznych i komfortowych przeprawach promowych między Norwegią, a europejskim kontynentem. Do Państwa dyspozycji oddajemy pasażerski prom „MS Bergensfjord” wraz z katamaranem Fjord Line Express. Poza transportem pasażerów, dysponujemy miejscem dla przewozu towarów i pojazdów typu cargo. Promy Fjord Line obsługują połączenia na trasach z norweskiego Bergen, Stavanger i Kristiansand do duńskiego portu w Hirtshals – będąc tym samym ważną częścią dynamicznie rozwijającego się rynku. Dodatkowo, z ogromną przyjemnością, ogłosiliśmy poszerzenie floty Fjord Line o dwa nowe, ultranowoczesne promy MS Stavangerfjord oraz MS Bergensfjord, dzięki którym wzbogacimy swoją ofertę o codzienne, całoroczne połączenia pomiędzy Bergen, Stavanger, Langesund, a Hirtshals.

Najważniejszym celem jaki przed sobą stawiamy jest zapewnienie przyjemnej i komfortowej podróży pasażerom, którzy zdecydowali się na rejs naszymi promami. Dlatego też na pokładzie „MS Bergensfjord” wybierać można spośród szerokiej oferty wygodnych kabin, wyśmienitych posiłków, rozrywki i muzyki na żywo oraz szerokiej gamy produktów w sklepie wolnocłowym. Z kolei największym atutem rejsu katamaranem Fjord Line Express stała się szybkość – podróż z Danii do Norwegii nie może być już krótsza – jedyne 2 godziny 15 minut! Nie zapominamy również o środowisku naturalnym! Nowe promy MS Stavangerfjord oraz MS Bergensfjord powstają nie tylko w trosce o najwyższy komfort pasażerów, ale również z myślą o ochronie przyrody. Najnowocześniejsza technologia użyta przy budowie statków pozwoli na redukcję dwutlenku azotu o nawet 90% oraz zmniejszy emisję dwutlenku węgla o blisko 25%,

Marka Fjord Line powstała w 1993 roku i od tego czasu nieustannie rozwija się poszerzając zarówno morską flotę jak i infrastrukturę na lądzie. W chwili obecnej Fjord Line zatrudnia średnio 245 pracowników, a liczba ta powiększa się w okresie wakacyjnym o kolejne 100 osób. Naszym długookresowym celem jest obsługa 15% całego morskiego transportu pasażerów pomiędzy Norwegią, a innymi państwami Europy oraz budowa solidnej struktury ekonomicznej. Wierzymy, że właśnie ta prawidłowa struktura jest niezbędna przy tworzeniu bezpiecznego, punktualnego i przyjaznego dla środowiska środka transportu – na poziomie jakości, który jest wymagany i oczekiwany przez naszych Klientów. Naszą obietnicą, jest dostosowywanie cen do poziomu świadczeń, tak aby były one adekwatne do wybranego sposobu podróży. Wysoki standard usług jest istotą i celem pracy całej załogi Fjord Line, zarówno pracowników zatrudnionych na pokładach promów jak i w biurach obsługi Klienta. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie i wskazówki dotyczące poprawy poziomu świadczonych usług, każda taka opinia jest dla nas istotna, a komfort pasażerów najważniejszy.

Z życzeniami udanej podróży,
Ingvald Fardal CEO