dla DZIECI
Kraina Pippi (3 dni) 
od 579 PLN/os. 

Next

Rejs statkiem, wycieczka przez Szwecję i zabawa w parku rozrywki – ta wyprawa zachwyci i dorosłych, i dzieci! Dwie noce spędzicie na statku w wygodnej kabinie, a cały dzień na wycieczce i zabawie w jedynym takim parku rozrywki: Świecie Astrid Lindgren.

To wyjątkowe miasteczko tętni życiem bohaterów wszystkich jej powieści. 

W światach odtworzonych na podstawie książek króluje zabawa: gra w chowanego z Pippi, odkrywanie świata Nilsa Paluszka, wspólne śpiewanie i sprawdzanie, czy Karlsson znów lata z dachu. 

A wieczorem wracamy na statek, gdzie czeka na nas morska przygoda i piracki plac zabaw dla dzieci! 

Rejs z dwoma noclegami na promie oraz całym dniem w Szwecji z wycieczką autokarową.

Cały pokład jest WaszKabitan Jack na pokładzie promów z Kopenhagi do OsloRestauracje dla rodzinn z dziećmiAnimatorzy są na każdym promieRestauracje dla rodzinn z dziećmi A w kabinie... wszystko dozwolone - oczywiście pod okiem rodziców ;-)Organizujemy również podróże statkami dla szkół w specjalnych cenachPo zajęciach w szkole - czas na odpoczynek od... naukiSzaleństwo bez umiarua w Skandynawii czeka na Was setki parków rozrywki!

Wkrótce terminy na 2017

Cena od 579 PLN/os.  dorosła
(od 379 PLN/dziecko do lat 14)


CENA ZAWIERA

● rejs promem;  
● rozrywkę na pokładzie; 
● 2 noclegi w kabinie 2-os. wew. z łazienką;  
● wycieczkę autokarową z przewodnikiem; 
● wejście całodzienne do parku Świat Astrid Lindgren;  
● ubezpieczenie NW i KL.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI

DZIEŃ 1 
Wypływamy promem z Gdyni godz. 19.00, na promie restauracje, sklep, pokój zabaw i dyskoteka. Zapraszamy na spotkanie z przewodnikiem po wypłynięciu promu

DZIEŃ 2 Przypływamy do Karlskrony w Szwecji godz. 7.00. Wyjeżdżamy autokarem z terminalu promowego w kierunku Vimmerby (220 km) o godz. 7.30. Po drodze konkursy, filmy i inne atrakcje dla dzieci – oraz szwedzkie krajobrazy.
Dojeżdżamy do Świata Astrid Lindgren w Vimmerby ok. godz. 10.30.
Całą resztę dnia możemy odkrywać miejsca znane z jej książek – zajrzeć do Villa Villekulla, gdzie mieszka Pippi, odwiedzić Bullerbyn, wejść do drewutni Emila, a nawet spotkać bohaterów książek.
Na miejscu jest też mnóstwo innych atrakcji – pomysłowe place zabaw, miasteczko Vimmerby w miniaturze (nawet dzieci muszą się schylać wchodząc do domów), krótkie przedstawienia teatralne, tor przeszkód „nie-dotykaj-ziemi”.
Są też oczywiście bary i restauracje, miejsca na piknik oraz sklepy z pamiątkami.

Po południu (ok. godz. 16.30) wyjeżdżamy z Vimmerby w drogę powrotną do Karlskrony. W autokarze różne propozycje dla dzieci – m.in. filmy i czytanie książek.
Dojeżdżamy na terminal promowy w Karlskronie i wypływamy promem o godz. 21.00.

DZIEŃ 3 
Przypływamy promem do Gdyni godz. 7.30. 
zakończenie wycieczki