Corsica Ferries

Połączenia promowe

Livorno - Bastia

Livorno, Civitavecchia - Golfo Aranci

Piombino - Golfo Aranci

Savona/Nicea - Bastia/Calvi

Toulon/Nicea/Savona - Ajaccio/Bastia

Corsica Ferries


SPRAWDŹ CENĘ BILETU - kliknij TUTAJ


Corsica Sardinia

Corsica Ferries and Sardinia Ferries to jeden armator w związku z tym ich statki są regularnie wymieniane miedzy obsługiwanymi przez nie połączeniami.

Corsica Ferries jest pierwszym operatorem promowym w basenie zachodniego Morza Śródziemnego i przewozi ponad 1 mln pasażerów rocznie z Francji oraz Włoch na Korsykę, Sardynie i Elbę. Z Corsica Ferries można wybrać 2 rejsy promem z Włoch do Sardynii oraz 10 z Francji i Włoch na Korsykę, w sumie do 13 kursów dziennie.

Corsica Sardinia Ferries proponuje także przewozy frachtowe na trasie z Toulon, Nice, Savona i Livorno na Korsykę oraz z Livorno i Civitavecchia na Sardynię.

Aktualnie flota dysponuje 11 statkami, które są świetnie dopasowane do potrzeb pasażerów. Corsica Ferries proponuje liczne bary, restauracje, sklepy, przestrzenne i wygodne hole, wszystko po to by poczuć się komfortowo. Na pokładzie można znaleźć sklepy wolnocłowe z szerokoim asortymentem perfumów oraz biżuterii.  

Na trzech statkach armatora tj. Corsica Victoria, Sardinia Regina oraz Sardinia Nova czeka na podróżnych Restauracja Gourmet, jedna z najbardziej popularnych restauracji świata. Wszystkie restauracje na statkach Corsica Ferries są członkami renomowanego stowarzyszenia Chaîne des Rotisseurs (stowarzyszenie szefów kuchni) – co jest gwarancją najwyższej jakości międzynarodowej kuchni i najwyższego profesjonalizmu kucharzy.

Ponadto na wszystkich promach znaleźć można tzw. restauracje samoobsługowe z ofertą świeżo przygotowanyxh posiłków w niskiej cenie.


Corsica Ferries - Mega Smeralda

www.SeaTours.pl

www.e-promy.pl

Rezerwacja: promy@seatours.pl