Balearia

Połączenia promowe

Alcudia [Majorka] - Ciutadella [Menorca]

Barcelona - Ciutadella - Alcudia [Majorka]

Barcelona - Ciutadella [Menorca]

Barcelona - Palma de Mallorca

Barcelona - Sant Antoni [Ibiza]

Ciutadella [Menorca] - Alcudia [Majorka]

Denia - Ibiza

Denia - Palma de 

Denia - Sant Antoni [Ibiza]

Formentera - Ibiza

Ibiza - Palma de Mallorca

Walencja - Palma de Mallorca

Balearia


SPRAWDŹ CENĘ BILETU - kliknij TUTAJBalearia

Armator Eurolines Maritimes zaczął działalność pod marką Balearia w lipcu 1998 roku i był kierowany przez grupę poprzednich wykonawców, kapitanów, oficerów firmy Flebasa. Od początku planowano ekspansje oraz modernizacje floty, co miało odbywać sie przez natychmiastowe nabywanie nowych statków. Balearia cieszyła sie dużym zaangażowaniem swojego personelu, który na pierwszym miejscu stawiał nacisk na jakość oraz wysoki poziom bezpieczeństwa, także poprzez profesjonalną obsługę i troskę o klienta.

Początkowo, Balearia kursowała na trasach Denia - Ibiza - Palma (promy), Ibiza – Formentera (promy oraz jednostki dużej prędkości), Ibiza-Palma(promy), oraz Denia-Ibiza (promy i statki typu Ro-Ro). Rejsy zostały uzupełnione o dwie trasy, pierwsza z Valenci do Palmy (Ro-Ro cargo traffic) z inauguracja w czerwcu 2000 roku, druga na trasie: Alcudia – Mahon od lipca 2002 roku. W czerwcu 2001 roku włączono szybkobieżny prom Federico Garcia Lorca, który obsługiwał trasy: Denia –  Ibiza – Palma oraz Denia – Palma, co oznaczało kompletna zmianę w transporcie morskim w tym obszarze.

Cały czas armator skupia się na rozwoju swojej floty oraz pracuje nad nowymi projektami. W 2002 roku, flota Balearii powiększyła się o szybkobieżny prom Ramon Llull, wybudowany przez stocznie Rodriqueza.

Oprócz tego, na początku 2003 roku, Balearia wykreowała nowego armatora Nautas – La – Maghreb, który kursuje na trasie miedzy Tanger a Algericas, pokonując trasę w ciągu niecałej godziny.

Dogodne godziny odpłynięć pozwalają pasażerom na zrelaksowanie się, odprężenie oraz zaczerpniecie świeżego morskiego powietrza.

Balearia - Nixe II

www.SeaTours.pl

www.e-promy.pl

Rezerwacja: promy@seatours.pl